REGMOT – Wieloletnia tradycja i doświadczenie

Od początku naszej niespełna trzydziestoletniej działalności, zagadnieniem wokół którego funkcjonowała nasza firma były części samochodowe. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki, jednak główną specjalizacją firmy jest naprawa i regeneracja turbosprężarek oraz sprężarek powietrza. Wykonujemy również wszelkie czynności związane z montażem i demontażem turbiny. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz bogate doświadczenie zatrudnionych pracowników stanowią najmocniejsze atuty firmy REGMOT. Dzięki temu, efekty wykonywanej przez nas pracy zostały docenione przez ponad 1000 zleceniodawców zarówno z kraju, jak i za granicy.

Nasza oferta stanowi doskonałe rozwiązane dla osób, które chcą zakupić wysokiej jakości turbosprężarki. Nie ulega wątpliwości, że propozycje firmy REGMOT pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw z miasta Mielec.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń lub napisz:

602 297 349

608 536 389

607 682 946

biuro@regmot.pl

Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z naszych usług. Działamy na terenie całej Polski i Europy.

Wieloletnie doświadczenie i gwarancja jakości.

NASZA OFERTA

Sprzedaż wysyłkowa

Nasza firma świadczy usługi dla Klientów z całej Polski i zagranicy, dlatego nie musisz się martwić, że masz do nas daleko. Wszystko wyślemy kurierem.

Wysyłka kurierem gratis

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zamawiając w naszej firmie usługę regeneracji lub kupując nowe podzespoły, wyślemy je do Ciebie bezpłatnie.

Gwarancja
12 miesięcy

Wszystkie regenerowane przez nas turbosprężarki i turbiny powietrza objęte są 12-miesięczną gwarancją, dzięki czemu śpisz spokojnie!